Kožní ordinace MUDr. J. Eisenbruková


  Ordinační hodiny a provozní doba
  Po 14:00 - 18:00
  Út 7:30 - 11:30
  St 7:30 - 11:30
  Čt 7:30 - 11:30
  Kosmetické zákroky
  objednáváme výhradně telefonicky
  ve dnech Po - Čt
12:30 - 13:00


Radiofrekvence

Jedná se o moderní metodu bezbolestné liposukce pracující na principu radiofrekvenční lipolýzy, kdy se zároveň intenzivně omlazuje podkožní kolagen. Celé to působí velmi složitě, ale jednoduše řečeno, při radiofrekvenční liposukci

Tato metoda bezbolestné radiofrekvenční liposukce se nemůže obvodovými úbytky rovnat kavitaci. Je ale účinnější pro pacientky s nižším BMI do 23, kde by kavitace mohla působit na svaly ( bolestí svalů). Proto se radiofrekvenční liposukce používá na finální "hoblování" a odstranění celulitidy.

Ošetření radiofrekvenčními vlnami

Radiofrekvenční liposukce je zcela bezbolestná a neinvazivní, proto nejsou třeba žádná omezení ani rekonvalescence. V průběhu aplikace pociťujete pouze teplo. Standardně se při ošetření používají unipolární a multipolární hlavice. Jednak unipolární hlavice s působností až do hloubky 15 milimetrů, která stimuluje tukové buňky k vyprazdňování a tím pomáhá k tvarování problematických partií. Pak je to multipolární hlavice s působností do hloubky 6 milimetrů. Ta má maximální účinek na podkožní kolagenní vlákna a následné vypnutí a omlazení pokožky.

Jedná se vždy o serii ošetření 4-8x po 1-2 týdnech, efekt je většinou patrný po 3. ošetření.

Kontraindikace

Zde máte k dispozici leták o použitém zařízení.